NPRO Hakkında


Doğal ürün kimyası sektöründe hammadde,bitmiş ürün ve bu üretimlere ait proseslerin dizaynı konusunda faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize hedefledikleri ürün konusunda a dan z ye her türlü konuda danışmanlık verdiğimiz gibi daha sonra ki aşamalarda da desteğimiz her zaman devam etmektedir.

Tüm enerjisini ve deneyimini ar-ge çalışmaları ile birleştirerek, ülkesine her anlamda hizmet etmeyi amaçlamış, kuruluşu itibariyle genç deneyimi itibariyle saçları ağarmış bir firmayız. Araştırmaya ve üretmeye aç bir ekiple sektöre yönelik bilimsel çalışmalar ışığında yenilikçi ve uluslararası normlara uygun çalışmalar yapmaktayız. Bu durum müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilme nedenimiz...


NPRO, 2018 yılında bir KOSGEB projesini başarı ile tamamlamıştır. 2019 yılında başladığımız TUBİTAK 1507 projesini de devam ettirmekteyiz. Her geçen yıl daha deneyimli ve daha yenilikçi çalışmalarla sektörü takip ederek teknolojik gelişmeler ışığında ihtiyaçların karşılanmasını en üst seviyede sağlamaktayız.


Doğal ürün kimyası sektörünün her dalında 3 yıldır aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. Teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor, çalışmalarını üstleneceğimiz müşterilerimizin hedeflerini detaylı şekilde araştırıp inceleyerek ihtiyaca en uygun çalışmayı belirliyoruz.

Hedeflenen ürünlerin bilimsel literatür çalışmaları tamamlandıktan sonra elde edilen veriler ışığında laboratuvar ölçekli çalışmalar yapıp, elde edilen sonuçlar ile hedeflenen ürünü pilot ölçekli üretime uyarlıyoruz. Olumlu sonuçlar elde edildikten sonra tesis kurulumuna geçiyoruz. Bu çalışmaları yaparken hedef ürünün maliyet ve katma değeri çıkış noktamız. Müşterilerimize yalnızca AR&GE ve sonrasında da değil, fikirlerinin ekonomik anlamda sektördeki durumu konusunda da destek olmaktayız.

HEDEFİMİZ

Ülkemize ve dünyaya katma değer sağlayacak her türlü faaliyeti hayata geçirmektir.


VİZYONUMUZ

Teknoloji yatırımları yaparak, katma değeri, kendimizde ve müşterilerimizde en yüksek düzeye çıkarmaktır.


MİSYONUMUZ

Türkiye ve Dünya'da doğal ürün kimyası ve organik ürünler sektöründe, verimli ve doğa ile uyumlu çalışan, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ilk ve hep tercih edilen üretici olmaktır.


Scroll to Top